Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Охлаждащо отделение
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 697 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 867 mm |
| Височина | 2.115 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 509 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 650 mm |
| Височина | 1.512 mm |
Интериор
| Размер на отделението | GN 2/1 |
|---|---|
| Брой на опорните решетки | 3 |
| Регулиране на височината | Да |
| Капацитет на зареждане на рафта в отделението на хладилника | 60 kg |
| Вътрешно осветление | LED |
Детайли
| Операция | Цифров |
|---|---|
| Брутен обем | 597 l |
| Вид на вратата | Масивна врата |
| Брой врати | 1 |
| Материал, безопасен за храните | Да |
| Клас на защита IP | IPX5 |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Размразяване | Автоматичен |
| Хладилен | R290 |
| Климатичен клас | 5 |
| Работна сила на звука | 60 dB |
| Температурен диапазон | -26 °C - -9 °C |
Стойности
| Годишно потребление на енергия | 1.180 kWh/a |
|---|---|
| Дневно потребление на енергия | 3,23 kWh/24 h |
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
| Ток | 4 A |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 137 kg |