Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Охлаждащо отделение
Свързване
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 497 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 552 mm |
| Височина | 830 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 377 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 391 mm |
| Височина | 609 mm |
Интериор
| Брой на опорните решетки | 2 |
|---|---|
| Регулиране на височината | Да |
| Капацитет на зареждане на рафта в отделението на хладилника | 30 kg |
Детайли
| Продукт | Фризер |
|---|---|
| Операция | Цифров |
| Брутен обем | 93 l |
| Вътрешно осветление | LED |
| Вид на вратата | Врата Gullwing |
| Брой врати | 1 |
| Материал, безопасен за храните | Да |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Статичен |
|---|---|
| Размразяване | Автоматичен |
| Хладилен | R290 |
| Климатичен клас | 4 |
| Работна сила на звука | 60 dB |
| Температурен диапазон | -25 °C до -10 °C |
Стойности
| Годишно потребление на енергия | 1.007 kWh/a |
|---|---|
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Ток | 1,50 A |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 48,90 kg |