Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 1.255 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 660 mm |
| Височина | 825 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 1.130 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 535 mm |
| Височина | 585 mm |
Детайли
| Тип | Фризер |
|---|---|
| Операция | Ръководство |
| Брутен обем | 361 l |
| Вид на вратата | Плъзгаща се врата |
| Брой врати | 2 |
| Материал, безопасен за храните | Да |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Статичен |
|---|---|
| Размразяване | Ръководство |
| Хладилен | R290 |
| Климатичен клас | 7 |
| Работна сила на звука | 52 dB |
| Температурен диапазон | -24 °C - -10 °C |
Стойности
| Годишно потребление на енергия | 633 kWh/a |
|---|---|
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
| Ток | 1,50 A |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 59,50 kg |
| Нетно тегло | 55 kg |