Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Охлаждащо отделение
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 747 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 769 mm |
| Височина | 1.684 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 625 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 536 mm |
| Височина | 1.459 mm |
Интериор
| Брой на опорните решетки | 4 |
|---|---|
| Регулиране на височината | Да |
| Капацитет на зареждане на рафта в отделението на хладилника | 60 kg |
Детайли
| Продукт | Хладилник |
|---|---|
| Операция | Ръководство |
| Брутен обем | 544 l |
| Капацитет | приблизително 354 0,5 л PET бутилки или 708 0,33 л кенчета |
| Вътрешно осветление | LED |
| Вид на вратата | Масивна врата |
| Брой врати | 1 |
| Материал, безопасен за храните | Да |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Размразяване | Автоматичен |
| Хладилен | R600a |
| Климатичен клас | 5 |
| Работна сила на звука | 50 dB |
| Температурен диапазон | 1 °C - 15 °C |
Стойности
| Годишно потребление на енергия | 388 kWh/a |
|---|---|
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
| Ток | 2 A |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 81 kg |
| Нетно тегло | 74 kg |