Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Нашата препоръка
Качество
Охлаждане
Хладилни отделения
Вътрешно оборудване
Обхват на доставката
ЗАБЕЛЕЖКА
Насоки
Размери
| Ширина | 2.100 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 800 mm |
| Височина | 1.080 mm |
Фиксирани размери
| Ширина | 60 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 40 mm |
| Измерване на отделенията | BG x 400 |
Детайли
| Капацитет | 390 l |
|---|---|
| Брой врати | 2 |
| Чекмеджета | 5 |
| Крака от неръждаема стомана | (регулируеми по височина) Ø 40 mm |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Хладилен | R290 |
| Температура | -2 °C до 8 °C |
Стойности
| Връзка | Електрически |
|---|---|
| Средна мощност (kW/24 h) | 3,30 KW |
| Мощност | 265 Watt |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 414 kg |
| Нетно тегло | 343 kg |