Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Свързване
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 520 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 520 mm |
| Височина | 835 mm |
| Височина без предпазител за плюене | 485 mm |
Стойности
| Честота | 50 Hz |
|---|---|
| Мощност | 950 Watt |
Доставка
| Доставя се монтиран | |
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 19 kg |
| Нетно тегло | 18 kg |