Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Оборудване
Качество
Насоки
Размери
| Ширина | 700 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 560 mm |
| Височина | 730 mm |
Размери основен рафт
| Широчина | 672 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 440 mm |
Размери на горния стъклен рафт
| Ширина | 600 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 268 mm |
Размери на долния стъклен рафт
| Широчина | 600 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 318 mm |
Детайли
| Температура | 2 °C °C до 10 °C |
|---|---|
| Капацитет | 105 l |
| Хладилен агент | R600a / 0,04 kg |
Стойности
| Мощност | 185 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Честота | 50 Hz |
| Фаза(и) | 1N/PE |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 79 kg |