Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Свързване
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 568 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 560 mm |
| Височина | 1.030 mm |
Размери на работната повърхност
| Ширина | 475 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 490 mm |
Детайли
| Вид уред | трион за кости |
|---|---|
| Дължина на лентата на триона | 2.020 mm |
| Широчина на циркулярния диск | 19 mm |
| Скорост на ремъка | 10990 m/min |
| Макс. Височина на рязания материал | 290 mm |
| Ширина на рязане | до 236 mm |
| Обороти за мин. | 1.400 |
Стойности
| Мощност | 2 kW |
|---|---|
| Напрежение | 230/400V |
| Фаза(и) | 1N/PE-3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 70 kg |
| Нетно тегло | 70 kg |