Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Размери
| Ширина | 650 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 598 mm |
| Височина | 1.925 mm |
Детайли
| Брой врати | 1 |
|---|---|
| Брой тави | 5 |
| Капацитет | 442 l |
| Осветление | LED |
Охлаждане
| Температура | 2 °C до 10 °C |
|---|---|
| Хладилен агент | R290 / 0,09 kg |
| Климатичен клас | 4 |
Стойности
| Връзка | Електрически |
|---|---|
| Мощност | 380 Watt |
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 141 kg |
| Нетно тегло | 123 kg |