Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 805 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 645 mm |
| Височина | 1.840 mm |
Размери на рафтовете
| Ширина | 700 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 470 mm |
Детайли
| Материал | Неръждаема стомана AISI 304 |
|---|---|
| Цвят | Бял |
| Операция | Цифров |
| Брой врати | 1 |
| Рафтове | 5 бр. |
| Капацитет на натоварване на рафт | 12 kg |
| Брутен обем | 457 l |
| Ниво на шум | 65 dB |
| Осветление | LED |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Размразяване | Автоматичен |
| Хладилен агент | R290 / 0,12 kg |
Стойности
| Мощност | 550 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 247 kg |