Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Свързване
Размери
Насоки
ЗАБЕЛЕЖКА
Размери
| Ширина | 515 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 485 mm |
| Височина | 1.690 mm |
Детайли
| Брой врати | 1 |
|---|---|
| Рафтове | 4 бр. |
| Капацитет | 235 l |
| Осветление | LED |
Охлаждане
| Хладилен агент | R290 / 0,09 kg |
|---|---|
| Температура | 0 °C °C до 12 °C |
Стойности
| Мощност | 380 Watt |
|---|
Доставка
| Доставя се монтиран | |
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Брутно тегло | 90 kg |
| Нетно тегло | 61 kg |