Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Димни шкафове и пречистване на въздуха
Качество
Свързване
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 600 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 500 mm |
| Височина | 985 mm |
Детайли
| Брой филтри | 2 |
|---|---|
| Ход | 700 m³/h |
| Ефективност на отделяне на мазнини | 96 % |
| Ниво на намаляване на миризмата | 96 % |
Стойности
| Мощност | 284 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 2x230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 24 kg |
| Нетно тегло | 20 kg |