Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Опционални принадлежности
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 210 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 324 mm |
| Височина | 550 mm |
Размери във фритюрника
| Ширина | 116 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 185 mm |
| Височина | 487 mm |
Детайли
| Фритюрници от | 20 l |
|---|---|
| Температура до | 200 °C |
| Дълбочина на засмукване до | 450 mm |
Стойности
| Мощност | 500 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 10,50 kg |
| Нетно тегло | 10,50 kg |