Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Предимства на продукта
Свързване
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 910 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.213 mm |
| Височина | 2.210 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 750 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 910 mm |
| Височина | 1.750 mm |
Детайли
| Вид уред | приемен хладилник |
|---|---|
| Количка | GN 2/1, GN 1/1 или EN 600 x 400 |
| Нетен обем | 700 l |
| Вид на вратата | Масивна врата |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Температура | -2 °C °C до 8 °C |
| Хладилен агент | R290 / 0,08 kg |
| Размразяване | Автоматичен |
Стойности
| Захранване | ток |
|---|---|
| Мощност | 319 Watt |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 206 kg |
| Нетно тегло | 235 kg |