Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Предимства на продукта
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 910 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.210 mm |
| Височина | 2.210 mm |
Детайли
| Продукт | Фризер |
|---|---|
| Нетен обем | 700 l |
| Количка | GN 2/1, GN 1/1 или EN 600 x 400 |
| Вид на вратата | Масивна врата |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Температура | -20 °C °C до -10 °C |
| Хладилен агент | R290 / 0,09 kg |
| Размразяване | Автоматичен |
Стойности
| Захранване | ток |
|---|---|
| Мощност | 504 Watt |
| Напрежение | 230V |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 250 kg |
| Нетно тегло | 250 kg |