Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Изолация
Охлаждане
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Опционални аксесоари:
Размери
| Ширина | 650 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 390 mm |
| Височина | 840 mm |
Кондензатор
| Ø на вентилатора | 300 mm |
|---|---|
| Обем на въздуха | 1.270 m³/h |
Изпарител
| Обем на въздуха | 1.602 m³/h |
|---|---|
| Разпръскване във въздуха | 7,5 m |
| Разширение | Разширителен клапан |
За препоръчителен обем на помещението
| D + S кабели Ø | 10/16 |
|---|
Детайли
| Схеми номер | Вb |
|---|---|
| Хладилен агент | R404a / 2,09 kg |
| Mощност на компресор | 1.428 Watt |
| Температура | -25 °C до -15 °C |
| Консумация на енергия | 3,6 A |
Стойности
| Мощност | 1.428 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 400V |
| Фаза(и) | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 89 kg |
| Нетно тегло | 89 kg |