Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Изолация
Охлаждане
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Опционални аксесоари:
Размери
| Ширина | 690 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 430 mm |
| Височина | 890 mm |
Размери на изпарителя
| Ширина | 1.314 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 402 mm |
| Височина | 350 mm |
Кондензатор
| Ø на вентилатора | 350 mm |
|---|---|
| Обем на въздуха | 2.120 m³/h |
Изпарител
| Обем на въздуха | 2.364 l/h |
|---|---|
| Разпръскване във въздуха | 7,5 m |
| Разширение | Разширителен клапан |
За препоръчителен обем на помещението
| D + S кабели Ø | 10/16 |
|---|
Детайли
| Схеми номер | С |
|---|---|
| Хладилен агент | R404a / 2,60 kg |
| Mощност на компресор | 1.533 Watt |
| Температура | -25 °C до -15 °C |
| Консумация на енергия | 4,3 A |
Стойности
| Мощност | 1.533 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 400V |
| Фаза(и) | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 111 kg |
| Нетно тегло | 111 kg |