Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Изолация
Охлаждане
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Опционални аксесоари:
Размери
| Ширина | 400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 320 mm |
| Височина | 720 mm |
Кондензатор
| Ø на вентилатора | 254 mm |
|---|---|
| Обем на въздуха | 650 m³/h |
Изпарител
| Обем на въздуха | 1.230 m³/h |
|---|---|
| Разпръскване във въздуха | 3,5 m |
| Разширение | Разширителен клапан |
За препоръчителен обем на помещението
| D + S кабели Ø | 6/12 |
|---|---|
| При външна температура +32 °C | 7,3 m³ |
| При външна температура +43 °C | 4,1 m³ |
Детайли
| Схеми номер | Аa |
|---|---|
| Хладилен агент | R452a / 1,15 kg |
| Mощност на компресор | 1,06 Watt |
| Температура | -25 °C до -15 °C |
| Мощност на присъединяване | 230 V / 1PH - 50 Hz |
| Консумация на енергия | 5,7 A |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 66 kg |