Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 1.320 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 750 mm |
| Височина | 1.100 mm |
Размери на чантата за пране
| Ширина | 370 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 270 mm |
| Височина | 780 mm |
Детайли
| Материал | Полипропилен, PVC |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Площи за съхранение | 2 |
| Брой контейнери | 4 |
| Брой торби за пране | 1 |
| Капацитет на натоварване на чантата за пране | до 10 kg |
| Брой роли | 4 |
| Сгъваем | Да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 21,70 kg |
| Нетно тегло | 19,90 kg |