Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Директиви
Размери
| Ширина | 330 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 380 mm |
| Височина | 690 mm |
Детайли
| Капацитет | 120 - 190 кг/ч |
|---|---|
| Обороти в минута | 140 об |
Стойности
| Напрежение | 230 волта |
|---|---|
| Мощност | 400 вата |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Тип на доставка | парцел |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 20 kg |