Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Вътрешно оборудване
Свързване
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 1.479 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 550 mm |
| Височина | 887 mm |
Детайли
| Нетен обем | 445 l |
|---|---|
| Дебелина на стената | 43,50 mm |
Охлаждане
| Температура | 3 °C до 6 °C |
|---|---|
| Хладилен | R134A |
| Хладилен фактор | Статичен |
| Размразяване | Ръководство |
| Климатичен клас | 4 |
Стойности
| Мощност | 300 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Честота | 50 Hz |
| Дневна продукция | 4,3 kWh |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 110 kg |
| Нетно тегло | 94 kg |