Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Обем | 2 l |
|---|---|
| Ширина на продукта | 108 mm |
| Височина на продукта | 169 mm |
| Височина на продукта без капак | 92 mm |
| Горен диаметър | 250 mm |
| Диаметър на основата | 90 mm |
Детайли
| Цвят | Черно |
|---|---|
| Топлоустойчивост | 260 °C |
| Материал | Чугун |
| Индукция | да |
| Подходящ за фурна | да |
| Подходящ за котлони | да |
| Подходящ за миене в съдомиялна машина | да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 3,58 kg |
| Нетно тегло | 3,34 kg |