Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Насоки
Размери
| Обем | 2,40 l |
|---|---|
| Ширина на продукта | 240 mm |
| Височина на продукта | 116 mm |
| Височина на продукта без капак | 70 mm |
| Горен диаметър | 240 mm |
| Диаметър на основата | 185 mm |
Детайли
| Цвят | Черешово червено |
|---|---|
| Студоустойчивост | -20 °C |
| Тип дръжка | Странична дръжка |
| Материал | Чугун |
| Покритие | черно матово |
| Наличен капак | да |
| Индукция | да |
| Подходящ за фурна | да |
| Подходящ за фризер | да |
| Подходящ за котлони | да |
| Подходящ за миене в съдомиялна машина | да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Тегло | 4,60 kg |