Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Насоки
Размери
| Обем | 0,40 l |
|---|---|
| Ширина на продукта | 121 mm |
| Височина на продукта | 0 |
| Горен диаметър | 120 mm |
Детайли
| Цвят | Антично сиво |
|---|---|
| Студоустойчивост | -20 °C |
| Материал | Керамика |
| Довършителни работи | Полиран |
| Подходящ за фурна | да |
| Подходящ за микровълнова печка | да |
| Подходящ за фризер | да |
| Подходящ за метални предмети | да |
| Подходящ за миене в съдомиялна машина | да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 0,38 kg |
| Нетно тегло | 0,30 kg |