Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Добре е за
Качество
Обхват на доставката
ЗАБЕЛЕЖКА
Насоки
Размери
| Ширина | 1.200 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 500 mm |
| Височина | 1.800 mm |
| Височина на мрежата | 150 mm (11x) |
Размер на колелцата
| Широчина | 43 mm |
|---|---|
| Височина | 100 mm |
| Диаметър | 85 mm |
Детайли
| Макс. Общ капацитет на натоварване | 320 kg |
|---|---|
| Макс. Капацитет на натоварване на рафт | 80 kg |
| Рафтове | 4 х гладки |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 31,59 kg |
| Нетно тегло | 29 kg |