Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Насоки
Външни размери
| Ширина | 630 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 730 mm |
| Височина | 2.010 mm |
Размери на рафта
| Широчина | 500 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 460 mm |
| Размери между рафтовете | 220 mm |
Детайли
| Рафтове | 5 |
|---|---|
| Осветление | LED |
Охлаждане
| Температура | 0 °C ~ 8 °C |
|---|---|
| Температура на околната среда до | 32°C |
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Размразяване | Автоматичен |
| Охлаждаща течност | R290 |
Стойности
| Мощност | 426 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 170 kg |
| Нетно тегло | 130 kg |