Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Размери
Обхват на доставката
Директиви
Размери
| Ширина | 1200 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 400 mm |
| Височина | 40 mm |
Кант
| Дълбочина | 2 mm |
|---|---|
| Височина | 40 mm |
Стойка
| Ширина | 50 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 15 mm |
| Височина | 658 mm |
Детайли
| Плотове | 1 бр. |
|---|---|
| Капацитет | CA 55 kg (на ниво) |
Доставка
| Тип на доставка | парцел |
|---|---|
| Доставяне | в разглобено състояние |
| Тегло | 9 kg |