Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Свързване
Размери
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 900 mm |
| Височина | 1.160 mm |
| Работна височина | 900 mm |
Размери на кошницата
| Ширина | 255 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 335 mm |
| Височина | 125 mm |
Детайли
| Капацитет | 20 l |
|---|
Стойности
| Режим на работа | Газ |
|---|---|
| Мощност на тока | 150 Watt |
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Среден разход на гориво
| Kcal / ч | 15050 |
|---|---|
| Btu / ч | 59710 |
| Пропан бутан ( G30 / G31 ) | 1,38 кг/ч |
| Природен газ H ( G20 ) | 1,85 m³/h |
| Природен газ L ( G25 ) | 2,16 m³/h |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 66 kg |