Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
ЗАБЕЛЕЖКА
Насоки
Размери
| Ширина | 160 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 260 mm |
| Височина | 440 mm |
Детайли
| Температура до | 180 °C |
|---|
Стойности
| Мощност | 102 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 220 - 240 волт |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 8,60 kg |