Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
ЗАБЕЛЕЖКА
Изпълнение
Качество
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Директиви
Размери
| Ширина | 800 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 700 mm |
| Височина | 430 mm |
Размери мивка
| Ширина | 225 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 365 mm |
| Височина | 200 mm |
Детайли
| Максимална температура | 190 °C |
|---|---|
| Макс. Количество за пълнене | max. 10 + 10 Liter |
| Средно време за пържене | 4 ' |
| Очаквано максимално количество за час | 60 kg |
Стойности
| Режим на работа | Електрически |
|---|---|
| Напрежение | 400V |
| Фаза(и) | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Бързо доставяне | |
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 54 kg |
|---|