Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
ЗАБЕЛЕЖКА
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Директиви
Размери
| Ширина | 600 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 630 mm |
| Височина | 430 mm |
Размери на басейна
| Височина | 430 mm |
|---|
Детайли
| Капацитет | 25 l |
|---|---|
| Температура до | 190 °C |
| Присъстващ конектор | Nein |
Стойности
| Режим на работа | Електрически |
|---|---|
| Напрежение | 400V |
| Фаза(и) | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Бързо доставяне | |
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 38 kg |
|---|