Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
ЗАБЕЛЕЖКА
Изпълнение
Качество
Предимства на продукта
Обхват на доставката
Насоки
Размери без стъклен плот
| Ширина | 1.110 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 880 mm |
| Височина | 900 mm |
Размери грил
| Широчина | 800 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 730 mm |
| Височина | 290 mm |
Детайли
| Вид уред | грил на дървени въглища |
|---|---|
| Свалящи се грил решетки | 2 брой |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 317 kg |