Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
ЗАБЕЛЕЖКА
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 1.715 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 654 mm |
| Височина | 1.275 mm |
Детайли
| Брой канти за сладолед | 9 x 5 l / 6 x 7 l |
|---|
Охлаждане
| Температурен диапазон | -2 °C до -22 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Размразяване | Горещ газ |
| Хладилен | R290 |
| Тип компресор | херметичен |
Стойности
| Стандартна мощност | 1,44 kW |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 358 kg |
| Нетно тегло | 270 kg |