Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 545 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 595 mm |
| Височина | 940 mm |
Детайли
| Капацитет на натоварване | до 159 kg |
|---|---|
| Може да се мие в съдомиялна машина | Да |
| Включен в списъка на NSF | Не |
| Може да се подрежда | Не |
| Без BPA | Да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 8,16 kg |
| Нетно тегло | 8,16 kg |