Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Размери
Съвети: Как да изберем правилния размер на кошницата
Насоки
Размери
| Ширина | 500 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 500 mm |
| Височина | 101 mm |
Фиксирани размери
| Ширина | 111 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 87 mm |
| Макс. Височина | 66 mm |
Детайли
| Брой отделения | 20 |
|---|---|
| Температурна устойчивост | до 93,30 °C |
| Включен в списъка на NSF | Да |
| Може да се подрежда | Да |
| Без BPA | Да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 2,02 kg |
| Нетно тегло | 2,02 kg |