Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Оборудване
Размери
Мощност на присъединяване
Насоки
Размери
| Ширина | 90 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 163 mm |
| Височина | 166 mm |
Стойности
| Мощност | 4 kW |
|---|---|
| Напрежение | 400V |
| Честота | 50 Hz - 60 Hz |
| Фаза(и) | 3N/PE |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 1,57 kg |
| Нетно тегло | 1,49 kg |