Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Насоки
Размери
| Ширина | 530 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.010 mm |
| Височина | 1.115 mm |
Размери на басана
| Диаметър | 500 mm |
|---|---|
| Височина | 300 mm |
Размер на котела
| Капацитет | 70 l |
|---|---|
| Капацитет на тестото | 40 kg |
Детайли
| Връзка за вода | 1/2" |
|---|
Стойности
| Мощност на двигателя на котела | 550 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 380V |
| Фаза(и) | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 475 kg |
| Нетно тегло | 475 kg |