Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 290 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 150 mm |
| Височина | 309 mm |
Детайли
| Операция | Цифров |
|---|---|
| Тип управление | Електромагнитен клапан |
| Работно налягане | 0-8 Bar |
| Макс. Работна температура | 50 °C |
| Водно захранване | 3/4" Zoll |
| Калибриране | Да |
Стойности
| Мощност | 22 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 5 kg |
| Нетно тегло | 4,50 kg |