Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Насоки
Размери
| Ширина | 930 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.530 mm |
| Височина | 1.425 mm |
Размери на басана
| Диаметър | 900 mm |
|---|---|
| Височина | 470 mm |
Размер на котела
| Капацитет на тестото | 200 kg |
|---|
Детайли
| Връзка за вода | 1/2" |
|---|
Стойности
| Мощност на двигателя на котела | 1,5 kw |
|---|---|
| Напрежение | 380V |
| Фаза(и) | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 940 kg |