Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Свързване
Размери
Добре е за
Насоки
Размери
| Ширина | 500 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 400 mm |
| Височина | 200 mm |
Стойности
| Мощност | 290 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 400V |
| Ток | 14 A |
Мощност на присъединяване газов вентил
| Напрежение | 230 Volt |
|---|---|
| Текущо | 0,5 Ampere |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 40 kg |
| Нетно тегло | 40 kg |