Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 500 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 500 mm |
| Височина | 101 mm |
| Вътрешна височина | 83 mm |
Детайли
| Брой тави | 9 |
|---|---|
| Макс. Размер на GN | GN 1/1 |
| Включен в списъка на NSF | Да |
| Може да се подрежда | Да |
| Без BPA | Да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Тегло | 1,75 kg |