Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Задушени ястия и пилешко фрикасе като в ресторант със звезди Мишлен!
Качество
Насоки
Размери
| Ширина | 280 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 307 mm |
| Височина | 100 mm |
| Горен диаметър | 280 mm |
| Долен диаметър | 220 mm |
Детайли
| цвят | сребро |
|---|---|
| Капацитет | 8 l |
| Включен капак | Да |
| Вид на капака | Стъклен капак |
| Материал на продукта | 18/10 неръждаема стомана |
| Подходящ за | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция |
| Повърхност/довършителни работи | Silvinox® |
| Тип дръжка | Странична дръжка |
| Брой дръжки | 2 |
| Подова технология | 7 Ply |
Доставка
| Брутно тегло | 3,21 kg |
|---|---|
| Нето тегло | 2,88 kg |