Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Три звезди за готварските ви умения
Качество
Насоки
Размери
| Обем | 1,50 l |
|---|---|
| Ширина на продукта | 160 mm |
| Височина на продукта | 131 mm |
| Височина на продукта без капак | 86 mm |
| Горен диаметър | 160 mm |
| Диаметър на основата | 140 mm |
Детайли
| Цвят | сребро |
|---|---|
| Материал | Неръждаема стомана |
| Тип дръжка | Странична дръжка |
| Усъвършенстване | Silvinox |
| Технология на основата | InductoBase |
| Наличен капак | да |
| Индукция | да |
| Подходящ за фурна | да |
| Подходящ за грил | да |
| Подходящ за метални предмети | да |
| Подходящ за миене в съдомиялна машина | да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Тегло | 1,19 kg |