Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Три звезди за вашите ястия от уок!
Качество
Насоки
Размери
| Ширина | 360 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 655 mm |
| Височина | 120 mm |
| Горен диаметър | 360 mm |
| Долен диаметър | 130 mm |
Детайли
| цвят | сребро |
|---|---|
| Капацитет | 6 l |
| Включен капак | Не |
| Материал на продукта | 18/10 неръждаема стомана |
| Подходящ за | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция |
| Повърхност/довършителни работи | Silvinox® |
| Тип дръжка | Захват на дръжката |
| Брой дръжки | 1 |
| Подова технология | 7 Ply |
Доставка
| Брутно тегло | 2,27 kg |
|---|---|
| Нето тегло | 1,78 kg |