Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Практическо усъвършенстване на уменията ви за сотиране
Качество
Насоки
Размери
| Обем | 4,80 l |
|---|---|
| Ширина на продукта | 280 mm |
| Височина на продукта | 148 mm |
| Височина на продукта без капак | 80 mm |
| Горен диаметър | 280 mm |
| Диаметър на основата | 280 mm |
Детайли
| Цвят | сребро |
|---|---|
| Материал | Неръждаема стомана |
| Тип дръжка | Захват на дръжката |
| Усъвършенстване | Silvinox |
| Подова технология | Inductoseal |
| Наличен капак | да |
| Индукция | да |
| Подходящ за фурна | да |
| Подходящ за грил | да |
| Подходящ за фризер | да |
| Подходящ за котлони | да |
| Подходящ за метални предмети | да |
| Подходящ за миене в съдомиялна машина | да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 4,17 kg |
| Нетно тегло | 3,72 kg |