Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Хубаво подобрение на уменията ви за задушаване
Качество
Насоки
Размери
| Обем | 3,30 l |
|---|---|
| Ширина на продукта | 240 mm |
| Височина на продукта | 160 mm |
| Височина на продукта без капак | 105 mm |
| Горен диаметър | 240 mm |
| Диаметър на основата | 180 mm |
Детайли
| Цвят | сребро |
|---|---|
| Материал | Неръждаема стомана |
| Тип дръжка | Странична дръжка |
| Усъвършенстване | Silvinox |
| Технология на пода | 7 Ply |
| Наличен капак | не |
| Наличен капак | да |
| Индукция | да |
| Подходящ за фурна | да |
| Подходящ за грил | да |
| Подходящ за метални предмети | да |
| Подходящ за миене в съдомиялна машина | да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 2,76 kg |
| Нетно тегло | 2,45 kg |