Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Приятно подобрение на готварските ви умения
Качество
Насоки
Размери
| Обем | 3 l |
|---|---|
| Ширина на продукта | 200 mm |
| Височина на продукта | 156 mm |
| Височина на продукта без капак | 103 mm |
| Горен диаметър | 200 mm |
| Диаметър на основата | 200 mm |
Детайли
| Цвят | сребро |
|---|---|
| Материал | Неръждаема стомана |
| Тип дръжка | Странична дръжка |
| Усъвършенстване | Silvinox |
| Подова технология | Inductoseal |
| Наличен капак | да |
| Индукция | да |
| Подходящ за фурна | да |
| Подходящ за грил | да |
| Подходящ за метални предмети | да |
| Подходящ за миене в съдомиялна машина | да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Тегло | 2,28 kg |